Prekių katalogas

Vejos robotų priežiūra

 • Vejos robotų priežiūra

  Kviečiame atsidėkoti savo vejos robotui ir pasinaudoti, mūsų siūloma viešbučio bei SPA paslauga.

       Robotas vejapjovė yra pažangus mechanizmas, kuris veikia drėgnoje ir dažnai gausioje nešvarumų aplinkoje. Jeigu reguliariai prižiūrėsite ir valysite savo robotą vejapjovę, apsaugosite nuo dirvožemio ir vandens patekimo į jautrias vietas. Tai ne tik praiilgins jūsų Husqvarna Automower® tarnavimo laiką, bet taip pat padės išvengti neplanuotų išlaidų.
       Kaip tai veikia Mūsų techninės priežiūros meistrai išardys jūsų robotą (įskaitant įkrovimo stotelę ir transformatorių), kruopščiai išvalys visas dalis, patikrins jutiklius, elektroniką, peilius, atnaujins programinę įrangą. Pašalins visą vidinėse dalyse prikibusią žolę ir purvą, kuris priešingu atveju patektų į roboto vidų ir sukeltų gedimus. Vienas iš svarbiausių techninės priežiūros aspektų yra užtikrinti kad izoliacinis sluoksnis nėra pažeistas ir vanduo nepateks į mechanizmą bei procesorių kito vejos pjovimo sezono metu. Jūsų robotas vejapjovė taip pat bus suteptas, o mechaninės dalys bus padengtos vandeniui atspariu vašku.
  Užregistruokite savo robotą vejapjovę į žiemos "viešbutį". Pristatę savo robotą vejapjovę prekybos atstovams kasmetinei techninei priežiūrai atlikti, galite jį čia palikti pasaugoti per žiemą. Pasiimsite jį pavasarį, kuomet jūsų robotas vejapjovė bus išvalytas ir paruoštas kitam sezonui, kai jau pradės žaliuoti žolė. Taip sutaupysite vietos savo garaže ir galėsite pasirinkti, ar atvažiuosite atsiimti robotą vejapjovę patys ar prekybos atstovai jį jums pristatys į namus.
       Viešbutyje jūsų "Husqvarna Automower®" bus saugomas sausoje ir šildomoje aplinkoje, kuri yra optimali siekiant apsisaugoti jį nuo rūdžių. Tai užtikrins įmanomai ilgiausią jūsų roboto vejapjovės tarnavimo laiką.
       Patarimas Jeigu nuspręsite saugoti savo "Automower®" patys, rekomenduojame iš anksto jam atlikti techninę apžiūrą pas mūsų įgaliotus prekybos atstovus. Taip pat svarbu, kad aplinka, kurioje saugosite robotą vejapjovę, būtų sausa ir temperatūra būtų virš nulio laipsnių. Neišvalyti robotai vejapjovės, kurie saugojami šaltose ir drėgnose patalpose veiks žymiai trumpiau. Žiemos laikotarpiu įkrovimo stotelę taip pat labai rekomenduojame saugoti patalpoje. Prieš sandėliuodami savo robotą vejapjovę žiemai, paruoškite jį kitam sezonui pasinaudodami Husqvarna prekybos atstovų paslaugomis. Jie pasaugos ir pasirūpins jūsų robotu vejapjove, bei užtikrins ilgesnį jo naudojimo laiką.